Call me by No-name

 "Call me by No-name"

Режисерка: Eda Yuuka

8/10


Напруга, що затягує.
 Саме так я б описала цю дораму.

З самого початку історія здається дивною, незрозумілою і тримає тебе в напрузі. Але водночас така дивна поведінка героїні, події та атмосфера викликають не менш дивний потяг дивитися без упину (що я, зрештою, і зробила - переглянувши все за один вечір).

Фільм підіймає складну тему з незвичного боку - несерйозне сприйняття стосунків між жінками. Перше, що спадає на думку, - вперте трактування романтичних стосунків між жінками як дуже міцної дружби. До того ж, одностатеві шлюби неможливо укласти в багатьох країнах (у Японії зокрема), через що узаконити такі стосунки також не є можливим. Проте тут криється й болючіша тема - домагання між жінками, а саме їх ігнорування з боку поліції.



Сюжет катає глядачів (або радше Катоху Мегумі) на емоційних гойдалках - від романтичних і ніжних сцен до справжнього «жестяка». Мені сподобалися режисерські рішення та символізм, який місцями межував з артхаусом. Але я все ж вважаю, що фінал вийшов трохи інфантильним і не надто чітким, через що скидався на віктимблеймінг. Та й історія Мегумі, як на мене, розкрита недостатньо глибоко.

Втім, відчуття напруги, емоційні гойдалки сюжету та свіжість ідеї зіграли свою роль - ця дорама запала мені в серце, і я з радістю переглянула б її ще і ще.

       

!СПОЙЛЕРИ!

       


Comments

Popular Posts